Pobyt od 4.10. do 7.10. se snídaní pro 2 dospělé (11276747)

Objekt Arabella Brauneck

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Německo

Oblast Lenggries

Místo Lenggries

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Předběžná kalkulace ceny pobytu

Kalkulované služby

Termín 4.10.18 (čt) - 7.10.18 (ne)
Délka 3 noci
Strava Snídaně
Ubytování Z3BWT (3 lůžka)
Dospělých osob 2 dospělí
Skipas cena nezahrnuje skipas

Kalkulace ceny

1. dospělá osoba 4.676 Kč 4.442 Kč
2. dospělá osoba 4.676 Kč 4.442 Kč
Cena za dospělé celkem 9.352 Kč 8.884 Kč
Uvedené ceny jsou strojově provedenou předběžnou kalkulací. Konečná cena, včetně rezervace pokoje, vám bude potvrzena naším pracovníkem.

Pokoj: Z3BWT (3 lůžka)

Kód pokoje: Z3BWT-S
K tomuto pokoji nemáme žádné další informace.

Nezávazná rezervace

Pobyt je možné předběžně rezervovat odesláním tohoto formuláře. Ačkoliv se my i naši zahraniční partneři snažíme o maximální aktuálnost prezentované nabídy, ve vzácných případech se může stát, že vámi vybraný pobyt už nebudeme schopni z důvodu vyprodání zajistit. Doporučujeme proto rezervovat vícero pobytů.
1. 2. 3. 4. 5.
cestuji s dětmi
Odesláním nezávazné poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami.
Uvedené informace včetně fotografií a textů jsou získány z databází, katalogů či elektronických materiálů agentur, nabízejících zprostředkování ubytování v Alpách. Provozovatel webu vlna.cz neručí za jejich správnost a úplnost.

Informace o hotelu Arabella Brauneck

Hotel Arabella Brauneck

Hotel: Hotel Arabella Brauneck je pro rodinu s dětmi, v nedotčené přírodě a malebné krajině - v Lenggriesu je jeden blíž k obloze. Přijďte, dýchate - a začněte se cítit dobře. 108 pokojů hotelu Arabella Brauneck je světlé, světlé a zařízené v útulném venkovském stylu s teplými barvami a krásnými detaily. Vychutnejte si regionální středomořské delikatesy v restauraci Leonhardi Stuben. Dokonalý den končí koktejlem nebo tahovým pivem v hotelovém baru.

Poloha a vzdálenosti: Centrum: Lenggries 500 m, možnosti nákupu: Lenggries 500 m, nádraží: Lenggries 800 m, letiště: Franz Josef Strauss Mnichov 95 km, horská železnice: Brauneck 1,5 km.

Obecné Vybavení: Recepce: zdarma trezor, recepce, lobby / lobby, internetový koutek: zdarma, bezdrátový LAN: zdarma, lyžárna, výtah, parkování: zdarma, garáž: příplatek na místě, Euro 13, - za snídani, restaurace Leonardi Stuben , Bar SKY-HD, konferenční místnost, úschovna zavazadel.

Vybavení pokojů: Dětská postýlka jako přeplnění není možné, koupelna / WC, vysoušeč vlasů, župan na zapůjčení: zdarma, koupací boty na požádání: zdarma, balkon / terasa, minibar: za poplatek na místě, rádio, telefon, kabelová TV, W : zdarma, nekuřácké: 11 pokojů pro kuřáky k dispozici na vyžádání, posezení, psací stůl, lis na kalhoty.

Typy pokojů / apartmánů: 2-3 lůžka / WC / balkon, max. 2 dospělí a 1 dítě na přistýlce nebo dětská postýlka, ~ 25 m², 1-2 lůžka balkon, jednolůžkové s dítětem, ~ 25 m², 5 lůžek 2 pokoje FU, koupelna / WC / balkon, 2 pokoje vedle sebe, , min. 2 dospělí a 1 dítě, max. 2 dospělí a 3 děti do 17,9 let, ~ 2 x 25 m².

Poplatky na místě: Místní daň: Euro 1.50 na osobu / noc, od 12 - 17.9 roku Euro 0,75 za dítě / noc.

Zahrnuje se v posilovně a wellness: Sauna: ~ 100 m², Pro děti od 0 let. Pouze ve společnosti dospělého. Pro děti od 0 let. Pouze ve společnosti dospělého. Sauna, finská sauna, sanarium, infračervená kabina, relaxační místnost, kabina Physiotherm, otevírací doba: Sauna a wellness: od 14:00 do 23:00.

Stravování zahrnuto: snídaně, snídaně formou bufetu, 1 láhev vody při příjezdu na pokoj, další večeře: menu nebo bufet - dle přání šéfkuchaře, v době od 22.12. do 02.01.18 následující služby: denní polopenze, káva & dort odpoledne, různé programové položky (některé s příplatkem), vánoční prázdniny menu, silvestrovský večer s recepcí, gurmánský bufet, živá kapela a tanec, děti jsou povinné polopenze v těchto obdobích rezervovat.

Zábava zahrnutá: Posilovna: k dispozici 24 hodin, host PLUS s mnoha volnými vstupy a slevy.

zábava: bowlingová dráha (ceny zaúčtovány přímo na místě a pouze po dohodě), program pro volný čas (např. prohlídky s průvodcem).

Děti: Dětská postýlka, herna: v bavorských prázdninových obdobích, půjčovna hraček, vysoká židle, toaletní potřeby, výměna rohoží, děti Krax'n, buggy, ohřívač láhví.

Zvířata: Euro 10, - za den za poplatek na místě bez jídla.

Různé: Kreditní karty: Debetní karta, MasterCard, Visa, American Express, Bezbariérový přístup: Ne, Check-in od: 15:00 hod., Odhlášení před: 12:00 hod.

(strojový překlad)