Pobyt od 4.10. do 7.10. se snídaní pro 2 dospělé (11276747)

Objekt Arabella Brauneck

Typ ubytování Hotel

Kategorie

Destinace Německo

Oblast Lenggries

Místo Lenggries

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Předběžná kalkulace ceny pobytu

Kalkulované služby

Termín 4.10.18 (čt) - 7.10.18 (ne)
Délka 3 noci
Strava Snídaně
Ubytování Z3BWT (3 lůžka)
Dospělých osob 2 dospělí
Skipas cena nezahrnuje skipas

Kalkulace ceny

1. dospělá osoba 4.503 Kč 4.278 Kč
2. dospělá osoba 4.503 Kč 4.278 Kč
Cena za dospělé celkem 9.006 Kč 8.556 Kč
Uvedené ceny jsou strojově provedenou předběžnou kalkulací. Konečná cena, včetně rezervace pokoje, vám bude potvrzena naším pracovníkem.

Pokoj: Z3BWT (3 lůžka)

Kód pokoje: Z3BWT-S
K tomuto pokoji nemáme žádné další informace.

Nezávazná rezervace

Pobyt je možné předběžně rezervovat odesláním tohoto formuláře. Ačkoliv se my i naši zahraniční partneři snažíme o maximální aktuálnost prezentované nabídy, ve vzácných případech se může stát, že vámi vybraný pobyt už nebudeme schopni z důvodu vyprodání zajistit. Doporučujeme proto rezervovat vícero pobytů.
1. 2. 3. 4. 5.
cestuji s dětmi
Odesláním nezávazné poptávky souhlasíte s obchodními podmínkami.
Uvedené informace včetně fotografií a textů jsou získány z databází, katalogů či elektronických materiálů agentur, nabízejících zprostředkování ubytování v Alpách. Provozovatel webu vlna.cz neručí za jejich správnost a úplnost.

Informace o hotelu Arabella Brauneck

Hotel Arabella Brauneck

Hotel: V hotelu Arabella Brauneck je pro rodiny s dětmi, v a nedotčená příroda scénický krajina - Lenggries v jednom je nebe kus blízko. Přijet, dýchat - a dobrý pocit od začátku. 108 pokojů v hotelu Arabella Brauneck jsou lehké, světlé a zařízené v pohodové venkovském stylu s teplými barvami a láskyplných detailů. Vychutnejte si regionální a středomořské delikatesy v restauraciLeonhardi Stuben. Den můžete zakončit v hotelovém baru od koktejl nebo studené pivo.

Umístění a vzdálenostech: Centrum města: 500 m Lenggries, nákupních míst: Lenggries 500 m, vlakové nádraží: Lenggries 800 m, letiště: Franz Josef Strauss Mnichov je 95 km, lanová dráha: Brauneck 1,5 km.

Obecné vybavení: recepce: trezor zdarma, hotelová hala, hala / lobby, internetový koutek inclusive, Wireless-LAN inclusive, lyžárna, výtah, parkoviště inclusive, parkoviště garáž: proti poplatek na místě, € 13, - za noc, snídaňová místnost, restaurace: Leonardi Stuben , SKY HD bar, konferenční místnost, Gepackaufbewahrung.

Pokoje: Dětská postýlka možné, protože přeplnění ve všech pokoj, koupelna / WC, fén, župan k zapůjčení podporující začlenění, pantofle k zapůjčení podporující začlenění, balkon / terasa, minibar: na starosti místně, rádio, telefon, kabelovou TV, W -Lan: zdarma, Nekuřácká: 11 kuřácké pokoje na vyžádání přeloženého, ​​posezení, stůl, hosenbugler.

Typy Pokoj / apartmán: 2-3 postel koupelna / WC / balkón, max. 2 ad. A jedno dítě na přistýlce nebo dětské postýlky, ~ 25 m2, 1-2 lůžko Balkon, Single / Single s dítětem, ~ 25 m2, 5 lůžko 2 pokojový FU, koupelna / WC / balkon, 2 pokoje vedle sebe, aniž by spojovacími dveřmi , min. 2 ad. 1 dítě, max. 2 ad. A 3 děti do 17,9 let, ~ 2 x 25 m2.

Poplatky jsou na místě: Místní daň: 1.50 EUR za osobu / noc, od 12 do 17,9 let EUR 0,75 za dítě / noc.

Zahrnuty do fitness a wellness centra: sauna: ~ 100 m2, pro děti od 0 let. Pouze v doprovodu dospělé osoby. Pro děti od 0 let. Pouze v doprovodu dospělé osoby. Sauna, finská sauna, solárium, infračervená sauna, relaxační místnost, thermo sprcha, Otevírání: sauna a lázně: od 14:00 do 23:00.

Jídlo v ceně: Snídaně, bufetem, 1 láhev vody při příjezdu na pokoji, v době od 22:12:16 do 6:01:17 hod káva a koláč v odpoledních hodinách, včetně, zubuchbares Večeře: menu nebo bufet - výběr dort kuchaře, v době od 22:12 0,16 - 07:01:17, od 25.02. - 4:03:17 a 08:04. - 22:04:17 penze Polopenze, vánoční večeře, Silvestrovská večeře, dítě povinný příplatek (24.12.)!

Zábava V ceně: Posilovna: 24 hodin přeložena, Gästekarte PLUS, včetně za osobu :. 1 x stoupání a klesání s Brauneck lanovky, 1 x zpáteční jízdě (asi 2 týdny kvůli renovaci v průběhu měsíce listopadu a dubna zavřeno) s Blombergbahn, neomezený volný vstup do dobrodružství Isarwelle, neomezený, volný vstup do muzea volný vstup do Gemeindebucherei, volný vstup doNaturparkhaus Hinterriss, 1 x vstup Falkenhof Lenggries, 6 jízdenka pro Jaudenhang Záblesk, pálenka ochutnávka v manufaktuře Hirschkuss Gaißach, 50% sleva na rafting / jízda na kajaku, 50% sleva na vysokých lanech kurz Isar Winkl, 3-jízdenka Bullcarts, 1 x Academy aktivní, 1 x jídelní poukaz stolování v Tavern Hotel Altwirt (hodnota EUR 8, - s výjimkou denních specialit Út / St / Čt). Výše uvedené výhody GästekartePlus jsou sezónně nebo wetterabhangig! Kromě toho lze všechny výhody normálního Gästekarte být použit, jako je například bezplatné využití autobusové dopravy mezi Lenggries a Bad Tölz.

gebuhrenpflichtige zábava: bowling (ceny platné vyslán lokálně a pouze na objednávku.), volnočasové aktivity (např procházky).

Děti: dětská postýlka, herna: v bavorských prázdnin, půjčovna společenských her, vysoká židle, WC sedátko, přebalovací pult, dětská Krax'n, dětský kočárek, ohřívač lahví.

Zvířata: 10 EUR, - za den na starosti lokálně, bez jídla.

Různé: Platební karty: debetní karta / EC-karty, Mastercard, Visa, American Express, Invalidní vozík: Ne, Příjezd od: 15:00 Odjezd do: 12:00.