Hotel Residenz Sonnenhang + Residenz Hopfensee, Hopfen am See

Ubytování Hotel

Destinace Německo

Oblast Garmisch - Partenkirchen / Zugspitze

Místo Hopfen am See

Vzdálenost k vleku 20 km

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Residenz Sonnenhang + Residenz Hopfensee

Hotel Residenz Sonnenhang + Residenz Hopfensee

Hotel: Apartmánový komplex složený z Residenzu Hofpensee s restaurací Olivenbauer a Residenz Sonnenhang vzdáleného asi 300 m. Krásně se nachází na jižním svahu Hopfensee s výhledem na jezero a alpské panoramatu (Riviera Alp).

Poloha a vzdálenosti: Centrum: Füssen 4 km, veřejný krytý bazén: Kristalltherme Schwangau Schwangau 7 km, nádraží: Füssen 4 km, letiště: Mnichov 150 km, lanovka: Tegelberg nebo Reutte Hahnenkamm 10 km, lyžařská / horská dráha: Reutte a Tannheimertal 20 km, Běžecká stopa: v dobrých sněhových podmínkách v obci.

Obecné vybavení: Recepce, recepce, Wirelesslan: zdarma, částečně, hotspot nebo modem, lyžárna: v rezidenci Sonnenhang I, výtah: v rezidenci Hopfensee, garáž: zdarma, restaurace: pěstitel oliv.

Vybavení pokojů: Dětská postýlka jako přelidnění ve všech typech pokojů, sprcha / WC, vysoušeč vlasů, balkon / terasa, posezení, rádio, telefon, kabelová TV, nekuřácký pokoj, všechny apartmány s lednicí a myčkou na nádobí, Čištění během pobytu není zajištěno. Počáteční dodávka ručníků a ložního prádla je zahrnuto, stejně jako závěrečné čištění.

Typ pokoje / apartmánů: 2 lůžka se sprchou / WC, obývací pokoj / ložnice s kuchyňským koutem a částečně balkonem v rezidenci Hopfensee, ~ 35 m², 4 lůžka 2 pokoje FU, sprcha / WC, rodinné ubytování, obývací místnost s rozkládacím gaučem NEBO extra pokoj s dvě další lůžka v rezidenci Sonnenhang I nebo II, částečně s balkonem nebo terasou, 50 - 70 m²

Poplatky na místě: Místní daň: 2,40 Euro na osobu / noc (od 15 let).

Zahrnuto do fitness a wellness centra: Wellness plocha: ~ 200 m², POZOR: výhradně pro hosty Residenz Sonnenhang I, hosté Residenz Sonnenhang II a Residenz Hopfensee nemají přístup do lázně a sauny pro děti od 16 let. Krytý bazén: ~ 40 m², infračervená kabina, termické.

Stravování: snídaně, snídaně formou bufetu: v restauraci Olivenbauer.

Stravování: 20% sleva na všechny pokrmy v restauraci Olivenbauer.

Zábava zahrnovala: KönigsCard po celou dobu pobytu.

Děti: herna: stolní fotbal a stolní tenis výhradně pro hosty rezidence Sonnenhang I.

Poplatek za dítě: TRAVEL BED a vysoká židle ("balíček"): Euro 5, - za noc.

Zvířata: Pouze po dohodě, Euro 8, - za zvíře / den za poplatek na místě bez jídla.

Další: Platební karty: debetní karta, MasterCard, Visa, Příjezd od: 14:00 do 16:00, pozdější příjezd bude vyzván ke zprávě !, Odhlášení do: 10:00 hodiny, sbírka klíčů: Recepce Residenz Sonnenhang, Am Sonnenhang 5-7, 87629 Hopfen am See.

(strojový překlad)

Hotel Residenz Sonnenhang + Residenz Hopfensee - poloha

GPS koordináty pro navigace: 47.6089, 10.6735 (47°36'32'', 10°40'25'')