Hotel Riessersee Hotel Garmisch-Partenkirchen, Garmisch - Partenkirchen

Ubytování Hotel

Destinace Německo

Oblast Garmisch - Partenkirchen / Zugspitze

Místo Garmisch - Partenkirchen

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Riessersee Hotel Garmisch-Partenkirchen

Hotel Riessersee Hotel Garmisch-Partenkirchen - popis #1

Individuální čtyřhvězdičkový superior-Riessersee Hotel Resort leží v pokojné poloze, v bezprostřední blízkosti Riessersee, s grandiózní panorámou Alpenspitzu a Waxensteinu a s božským výhledem na cca 2,5 km vzdálený Garmisch-Partenkirchen. Lanovka se nachází ve vzdálenosti přibližně 3 km. Vstup na nejbližší běžkařskou trať dosáhnete po cca 500 m. Rodinný hotel má hlavní budovu a hned vedle ležící budovu Seehaus. K vybavení malebného ubytování patří recepce, lobby s Wi-Fi (v ceně), výtah, čítárna a místnost s TV v baru, jídelna na snídani, jídelní sál, restaurace, bar, kavárna, terasa a zimní zahrada. V cca 1 000 m² velkém wellness zařízení s krytým bazénem, saunou, finskou saunou, biosaunou, parní lázní a relaxační místnosti si můžete odpočat denně od 08.00 - 23.30 hod. Za poplatek si můžete dopřát solarium a také kosmetické procedury nebo masáže. Navíc máte k dispozici posilovnu, a stolní tenis, šípky (za poplatek), plátno na promítání a pro malé hosty půjčovnu her. Bezplatné parkoviště a zpoplatněná parkovací garáž je zde také (dle dispozice). Navíc obdržíte, po zaplacení pobytové taxy, kartičku pro hosty, s kterou získáte různé slevy a atraktivní služby v průběhu Vašeho pobytu. Navíc máte s kartičkou pro hosty 1x volný vstup do Alpspitz-Wellenbad a také 1x návštěvu herny "Spielbank Garmisch-Partenkirchen" (od 21 let) a jiné slevy a služby (viz. informace na místě, změny vyhrazeny). Pokoje Útulné pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon, radio,fén na vlasy, bezpečnostní schránku (v ceně), minibar (prvotní naplnění - v ceně, každé další - za poplatek) a balkon nebo terasu. Stravování V ceně je zahrnutá polopenze se snídaní formou švédských stolů a večeře formou bufetu nebo jako menu (dle výběru šéfa kuchyně) s vegetariánskou alternativou.

Hotel Riessersee Hotel Garmisch-Partenkirchen - popis #2

Hotel: Fascinující a malebný zároveň pohled, unikátní umístění. Na jedné straně je Riessersee s nádherným panoramatem Alpspitze a Waxensteine, na druhé straně nádherným výhledem na Garmisch-Partenkirchen - tímto způsobem vítá Riessersee Hotel Resort své hosty. Jedinečný jako klidná poloha tohoto jezera na břehu jezera Riessersee nebo úchvatný výhled z hlavní budovy na Garmisch-Partenkirchen a modré zemi nebo jezero a Alpspitze, osobnost celého resortu je individuální, charismatický, rodinný a teplý.

Poloha a vzdálenosti: Centrum: Garmisch-Partenkirchen 2,5 km, postranní budova: přímo u hotelu, veřejný krytý bazén: Garmisch-Partenkirchen 2 km, potraviny: Garmisch-Partenkirchen 1,5 km, : Garmisch-Partenkirchen 3 km, letiště: Mnichov 120 km, Innsbruck (A) 70 km, ledovec: Grainau 15 km.

Obecné Vybavení: Recepce, lobby, čítárna: v baru, TV místnost: v baru, Wirelesslan: zdarma, místnost na odkládání kol, úschovna kol, výtah, parkování: zdarma, garáž: příplatek na místě, Euro 8, - den, snídaňová místnost, restaurace, bar, kavárna, terasa, 10 konferenčních místností.

Vybavení pokojů: Dětská postýlka jako přeplnění není možné, koupelna / WC, vysoušeč vlasů, župan na požádání: zdarma, pantofle na požádání: zdarma koupací boty na jedno použití, balkón / terasa, posezení, minibar: W-Lan: zdarma, trezor: zdarma, nekuřácký pokoj.

Typ pokoje / apartmánů: 2-3 lůžka / WC / balkon, ~ 28 m², 2-4 lůžka 2 pokoje / koupelna, extra, mezonet, ~ 36 m², 1 lůžko / WC / balkon, ~ 28 m².

Platba na místě: pobytová taxa: Euro 2, - za osobu / noc, od 6 - 15,9 let Euro 1, - za dítě / noc včetně 1 x vstup do Alpspitzwellenbad a 1 x návštěva kasina GAP ,

Zahrnuty do fitness a wellness: Wellness oblast: ~ 1000 m², Pro děti od 0 let, Pouze v dospělosti. Krytý bazén: 15 x 6 m, parní lázeň, sauna, finská sauna, biosauna, relaxační místnost, otevírací doba: 08:00 - 23:30.

placení ve fitness a wellness: solárium; Kosmetické centrum, masáže, otevírací doba: jak je uvedeno na místě, doporučuje se objednat před příjezdem.

Stravování zahrnuto: polopenze, snídaně formou bufetu, večeře (4 chodby): menu nebo bufet - dle výběru šéfkuchaře (vegetariánská alternativa).

Zábava zahrnovala: posilovna, stolní tenis, velká obrazovka.

zapůjčení zábavy: šipky; Pronájem elektronických kol, pedeles, segways.

Děti: dětská postýlka, půjčovna kol, dětské hřiště, vysoká stolička.

Zvířata: pouze po dohodě, až 2 psi, od Euro 9,50 za psa / den, v závislosti na velikosti za poplatek na místě bez jídla.

Další: Přijímáme platební karty: debetní / debetní karta, MasterCard, Visa, American Express, Diners Club, pokoje pro alergiky, bezbariérový přístup: ne, přílet od: 15:00, odjezd do: 11:00.

(strojový překlad)

Hotel Riessersee Hotel Garmisch-Partenkirchen - poloha

GPS koordináty pro navigace: 47.4799, 11.0809 (47°28'48'', 11°4'51'')