Studio / Apartmán Residenz Buchenhöhe, Berchtesgaden

Ubytování Studio / Apartmán

Destinace Německo

Oblast Berchtesgadener Land

Místo Berchtesgaden

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o studiu / apartmánu Residenz Buchenhöhe

Studio / Apartmán Residenz Buchenhöhe

Útulná Residenz Buchenhöhe se nachází v nadmořské výšce cca 1 000 m na okraji Obersalzberg, asi 10 km od centra města Berchtesgaden. Ve vzdálenosti okolo 5 m se najdete lyžařské středisko Jenner-Königssee a ve vzdálenosti cca 10 km pak lyžařské středisko Götschenskiarena. Běžkařskou stopu najdete po asi 3 km. Hotel se skládá z dvou rezidenčních budov a budovy Haus Holzkäfer, které od sebe leží asi ve vzdálenosti 10 m. K vybavení příjemného ubytování patří recepce, příchozí hala s koutkem k posezení, výtah, Wi-Fi (za poplatek), společenská místnost, místnost na snídaně, restaurace, světnice, bar a terasa. K dispozici zdarma jsou tu také parkovací místa.

Pokoje
Moderní a světle zařízené pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV, fén na vlasy, některé rádio, trezor (v ceně), kosmetické zrcátko a některé také balkon nebo terasu. Ubytováni budete v rezidenčních budovách.

Stravování
V ceně zahrnuté stravování all inclusive se skládá ze snídaně formou švédských stolů s koutkem s müsli, jogurty, ovocem, chlebem, vaječnými specialitami a džusy, ze snídané pro spáče od 10 - 11 hod., z vlastnoručně vytvořeného obědového balíčku ze snídaňového bufetu nebo polední svačinky (12 - 13 hod.). Odpoledne pak následuje moučník a malá svačinka a tříchodové menu se salátovým bufetem nebo bufet večer. Od 10 - 23 hod. jsou navíc v ceně nápoje jako čaj, káva, nealkoholické nápoje, pivo, víno, whiskey, vodka, brandy, gin a rum. Jednou týdně je servírována snídaně se sektem, lososem, sedlácký bufet, dále je pak nabízen řízkový, italský a sedlácký večer. Veškeré stravování je poskytováno v budově Haus Holzkäfer.