Hotel Binderhäusl, Berchtesgaden

Ubytování Hotel

Destinace Německo

Oblast Berchtesgadener Land

Místo Berchtesgaden

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava All inclusive

Ceny za dospělého od 5.865 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 29%

Ceny pobytů v hotelu Binderhäusl

1 Počet dospělých osob:1 dospělý 2 dospělí 3 dospělí 4 dospělí
2 Délka pobytu:4 noci 7 nocí
3 Strava:
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Binderhäusl

Hotel Binderhäusl - popis #1

Služby: Hotel nabízí služby obsahuje 6denní skipas s výjimkou příjezdu 25-30.12 3denní skipas pro oblast Berchtesgaden (horská dráha schonau v Berchtesgadenu, lanovka Ramsau, Berchtesgaden horská dráha, horská železnice Hallein, horská železnice) (Bischofswiesen) platný po dobu pobytu, s výjimkou v den příjezdu a odjezdu

Hotel: Hotel Binderhausl je místem, což je výraz pro dobré bavorské pohostinnosti po celé generace. Sportovní lyžařské potěšení v alpské krajiny a ohromující výhled přilákat pozemky v převážně zimní Kenner a Zuleyma_tf v lyžařském středisku Berchtesgaden.

Poloha a vzdálenosti: centrum: Berchtesgaden 1 km, krytý bazén: Therme 2 km, nákupní: 300 m, vlakové nádraží: Berchtesgaden 500 m, letiště: Salzburg 20 km, město lokace: 880 m lyžařské oblasti/horská dráha: Obersalzbergu 3 km, běžkařské: Obersalzberg Scharitzkehl 10 km, sjezd do domu možné: Ne, vlastní doprava: Ne, se nachází na předměstí Berchtesgadenu, ve vesnici Wemholz. K Berchtesgadenu 4 km, ažSolné doly/Heilstollen 2,5 km, čerpací stanice a AVIS pronájem auta asi 250 m od lyžařského areálu Jenner asi 4 km daleko.

Vybavení hotelu: recepce, w LAN: zdarma, lyžárna, parkování: zdarma, jídelna.

Vybavení pokojů: postýlka jako Uberbelegung není možné, vana nebo sprcha/WC, balkon/terasa: částečně, rádio: Buzení rádiem, satelitní TV, W-LAN: bezplatně, jsou velmi dobře zařízené.

Pokoj / apartmán typy: 2-4 lůžko 2 vesmírná procházka, vana/sprcha/WC, postel 2-3 pokoj/sprcha/WC, ~ 22 m2, 2 lůžka vana/sprcha/WC, 15-18 m2.

Set za hodinky webu: pobytová taxa: 2,30 EUR na osobu, děti od 6-15,9 Euro 1,10 / dítě a noc, od 01.01.2018 2,60 Euro na osobu / noc, 6-15,9 let 1,40 Euro za dítě a noc.

nastavit podle hodiny v oblasti wellness a fitness -: beauty centrum: beauty centrum: kosmetické Studio (širokou škálu ošetření obličeje ze pro ty a on, masáže hlavy a speciální ošetření pro ruce), Wohlfuhlmassagen, masáž lávovými kameny a masáž bylinnými,. Poučení pro autogenní trénink, programy životního stylu: péči a make-up (individuální konzultace!) Otevírací hodiny ceny semináře, kosmetické služby - lokálně,: poOtevřít po předchozí domluvě.

Jídla zahrnutá: Begrussungsdrink, všechny včetně snídaně formou bufetu, oběd: přijmout (např. salám chleba, jablko, vajíčko, sladkosti), dort: káva, čaj a koláče formou bufetu, večeře (3 způsobem), silvestrovská večeře: v rámci HP pije celý den od 10:00 do 22:00: jako např. pivo, víno, nealkoholické nápoje, minerální voda, káva, čaj (žádné duchy - částečně na základě samoobslužných služeb v restauraci).

Děti: Vítejte.

nastavit hodiny, které vyžadují vybavení pro děti: Dětská postýlka: na vyžádání, 15 Euro,-za týden.

Domácí zvířata: Domácí zvířata nejsou povolena.

Ostatní: kreditní karty: Ne, Bezbariérový přístup: Ne, podívejte se na: 14:00 až 18:00, odjezd do: 10:00.

Hotel Binderhäusl - popis #2

Tradiční hotel Binderhäusl se nachází v části střediska zvané Wemholz, cca 1 km centra. Do lyžařského střediska Obersalzberg je to cca 3 km a do areálu Jenner cca 4 km. Autobus linkové dopravy RVO staví po 200 m nebo 500 m, záleží na lyžařském areálu, který zvolíte. K vybavení patří recepce, jídelní sál, Wi-Fi (v ceně) a lyžárna. Kromě toho má hotel k dispozici salón krásy s kosmetickými aplikacemi a poradnou jak se líčit a pečovat o pleť (otevřeno po předchozí dohodě, za poplatek). Bezplatné parkoviště je k dispozici. Pokoje Příjemné pokoje jsou vybaveny koupelnou nebo sprchou s WC, sat TV, Wi-fi (v ceně) radio budíkem, satelitní TV a některé i balkonem nebo terasou. Stravování Stravování all inclusive tvoří nápoj na přivítanou, vydatná snídaně formou švédských stolů, balíček na oběd na s sebou, après ski svačinka s kávou, čajem a bufetem s koláči, večeře o třech chodech a nápoje po celý den od 10.00 do 21.00 hodin (částečně samoobsluha, nezahrnuje alkoholická nápoje, zahrnuje pivo, stolní víno, nealkoholické nápoje, minerálku, kávu, čaj). Jídla se podávají částečně v restauraci na základě samoobsluhy. Na Silvestra se podává speciální večeře.

Hotel Binderhäusl - poloha

GPS koordináty pro navigace: 47.6215, 13.0001 (47°37'17'', 13°0'0'')