Hotel Binderhäusl, Berchtesgaden

Ubytování Hotel

Destinace Německo

Oblast Berchtesgadener Land

Místo Berchtesgaden

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava All inclusive

Ceny za dospělého od 6.788 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 29%

Ceny pobytů v hotelu Binderhäusl

1 Počet dospělých osob:1 dospělý 2 dospělí 3 dospělí 4 dospělí
2 Délka pobytu:4 noci 7 nocí
3 Strava:
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Binderhäusl

Hotel Binderhäusl - popis #1

Služby: Kromě hotelových služeb nabízí nabídka 6denní skipas kromě příjezdu 25. - 30.12. 3-denní skipas pro oblast Berchtesgaden (lanovka Berchtesgaden, lanovka Schönau am Königssee, horská železnice Ramsau, lanová dráha Hallein, lanovka Bergbahn Bischofswiesen) Platné pro dobu vašeho pobytu s výjimkou dnů příjezdu a odletu

Hotel: Hotel Binderhäusl je místem, které je po celé generace synonymem dobré bavorské pohostinnosti. Sportovní lyžařská zábava v alpské krajině a úchvatné výhledy v zimě přitahují především znalci a odborníky do lyžařského areálu Berchtesgadener Land.

Poloha a vzdálenosti: Centrum: Berchtesgaden 1 km, Veřejný krytý bazén: Therme 2 km, Obchody: 300 m, Vlakové nádraží: Berchtesgaden 500 m, Letiště: Salzburg 20 km, Nadmořská výška: 880 m, Obersalzberg Scharitzkehl 10 km, možnost uvést lyžařský vlek do domu možné: ne, hotelová kyvadlová doprava: ne, nachází se na okraji města Berchtesgaden v okrese Wemholz. K Koenigssee asi 4 km, do solného dolu / Heilstollen zhruba 2,5 km, čerpací stanice a půjčovna automobilů AVIS asi 250 m, lyžařský areál Jenner vzdálený asi 4 km.

Obecné vybavení: recepce, Wirelesslan: zdarma, lyžárna, parkování: zdarma, jídelna.

Vybavení pokojů: Dětská postýlka jako přeplnění není možné, vana nebo sprcha / WC, balkon / terasa: částečně, rádio: rádiobudík, satelitní TV, W-Lan: pokoje jsou velmi dobře zařízené.

Typ pokoje / apartmánů: 2-4 lůžka 2 pokoje FU, vana / sprcha / WC, 2-3 lůžka / sprcha / WC, ~ 22 m², 2 lůžka / sprcha / WC, 15 - 18 m².

platba na místě: pobytová taxa: 2,30 Euro za osobu / noc, děti od 6 do 15,9 let 1,10 Euro za dítě / noc, od 01.01.2018 Euro 2,60 za osobu / noc, od 6 do 15 let, 9 let 1,40 EUR za dítě / noc.

Poplatky ve fitness a wellness centru: Centrum krásy: Centrum krásy: Beauty studio (různé masáže pro ně a masáž hlavy, speciální masáže hlavy a speciální ošetření rukou), masážní masáž, masáž horkými kameny a bylinné masáže, soukromé lekce autogenního tréninku, - nebo make-up (individuální konzultace!) Workshopy, kosmetické ošetření - ceny na místě, otevírací doba: dle dohody.

Stravování: All Inclusive, nápoj na uvítanou, snídaně formou bufetu, balíček s obědem: odvoz (např. Klobása, jablko, vejce, sladkosti), koláče: : 00 až 22:00 hodiny: pivo, stolní víno, nealkoholické nápoje, minerální voda, káva, čaj (bez lihovin - částečně samoobslužný v restauraci).

Děti: Vítejte.

Poplatek za dítě: Dětská postýlka: pouze na vyžádání, Euro 15, - za týden.

Domácí zvířata: Domácí zvířata nejsou povolena.

Různé: Kreditní karty: Žádný, Vhodné pro vozíčkáře: Ne, Check in od: 14:00 do 18:00, Check out to: 10:00.

(strojový překlad)

Hotel Binderhäusl - popis #2

Tradiční hotel Binderhäusl se nachází v části střediska zvané Wemholz, cca 1 km centra. Do lyžařského střediska Obersalzberg je to cca 3 km a do areálu Jenner cca 4 km. Autobus linkové dopravy RVO staví po 200 m nebo 500 m, záleží na lyžařském areálu, který zvolíte. K vybavení patří recepce, jídelní sál, Wi-Fi a lyžárna. Kromě toho má hotel k dispozici salón krásy s kosmetickými aplikacemi a poradnou jak se líčit a pečovat o pleť (otevřeno po předchozí dohodě, za poplatek). Bezplatné parkoviště je k dispozici. Pokoje Příjemné pokoje jsou vybaveny koupelnou nebo sprchou s WC, sat TV, Wi-Fi, radio budíkem, satelitní TV a některé i balkonem nebo terasou. Stravování Stravování all inclusive tvoří nápoj na přivítanou, vydatná snídaně formou švédských stolů, balíček na oběd na s sebou, après ski svačinka s kávou, čajem a bufetem s koláči, večeře o třech chodech a nápoje po celý den od 10.00 do 21.00 hodin (částečně samoobsluha, nezahrnuje alkoholická nápoje, zahrnuje pivo, stolní víno, nealkoholické nápoje, minerálku, kávu, čaj). Jídla se podávají částečně v restauraci na základě samoobsluhy. Na Silvestra se podává speciální večeře.

Hotel Binderhäusl - poloha

GPS koordináty pro navigace: 47.6215, 13.0001 (47°37'17'', 13°0'0'')