Hotel Alpensport-Hotel Seimler, Berchtesgaden

Ubytování Hotel

Destinace Německo

Oblast Berchtesgadener Land

Místo Berchtesgaden

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava Polopenze

Ceny za dospělého od 11.489 Kč

Nejvyšší aktuální sleva 4%

Ceny pobytů v hotelu Alpensport-Hotel Seimler

1 Počet dospělých osob:1 dospělý 2 dospělí 3 dospělí 4 dospělí
2 Délka pobytu:7 nocí
3 Strava:Polopenze

Pokoj: Jednolůžkový pokoj, sprcha/WC, P - 1 lůžko, skipas v ceně

Kód pokoje: 20456-X

Vybavení pokoje:

• útulné pokoje s kabelovou TV • některé s balkonem
TermínDosp.StravaSkipasCena/os.
31.3. (So) - 7.4. (So), 7 nocí1Polopenze13.600 Kč 13.096 Kč

Informace o hotelu Alpensport-Hotel Seimler

Hotel Alpensport-Hotel Seimler - popis #1

Tradiční Alpensport hotel Seimler se nachází přibližně 3 km od centra Berchtesgadenu. Lyžařské středisko Obersalzberg je cca 5 km od hotelu, zastávka autobusu se nachází ve vzdálenosti cca 100 m. K vybavení hotelu v bavorském stylu patří recepce, jídelní sál, restaurace, kavárna, světnička a salónek, Wi-Fi (v ceně), lyžárna, terasa a zahrada. Zdarma k dispozici vám je krytý bazén a posilovna (denně 07.00 - 22.00 hodin), stejně jako sauna (denně 14.00 - 22.00 hodin). Za poplatek můžete použít solárium a kuželkárnu, která náleží k hotelu. U domu se nachází bezplatné parkoviště. Pokoje Všechny pokoje mají k dispozici koupelnu nebo sprchu s WC, kabelovou TV, telefon, rádio a některé i balkon. Stravování All inclusive stravování je zahrnuto v ceně zájezdu a skládá se z každodenní snídaně formou švédských stolů, balíčku k obědu a z večeře o třech chodech. Odpoledne se podává après ski svačinka. Po celý den (10.00 - 22.00 hodin) jsou v ceně zahrnuty nápoje (nikoli lihoviny) jako např. pivo, stolní víno, nealkoholické nápoje, minerální voda, káva a čaj, zčásti samoobsluha. Vánoční a Silvestrovské menu je také v ceně. UPOZORNĚNÍ: Od 23.12.2017 do 06.01.2018 a také 24.03 do 07.04.2018 probíhá stravování formou polopenze, která se skládá ze snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o třech chodech.

Hotel Seimler - popis #2

Poloha
Tradiční hotel v bavorském stylu, leží v obci Berchtesgaden, centrum 3 km, veřejný krytý bazén "Watzmanntherme" 1 km, nadmořská výška 880 m, lyžařská oblast "Roßfeld Oberau" 6 km, značené běžecké stopy 6 km.

Vybavení
Recepce, hotelová hala, jídelní sál, jizba "Stüberl", restaurace, kavárna, terasa, zahrada, úschovna bot, lyžárna, parkoviště. Útulně zařízené pokoje: sprcha nebo vana/WC, kabelová TV, rádio, telefon. Většina pokojů má balkon.

Volný čas
Krytý bazén, malá posilovna, stolní tenis. Za poplatek: solárium, sauna, kuželky.

Stravování
Rozšířená polopenze: uvítací přípitek, snídaně formou švédských stolů, malý snack k obědu, odpolední občerstvení, večeře o 3 chodech, nápoje po celý den, do 22:00 hod: pivo, stolní víno, sladké nápoje, minerální voda, káva, čaj (žádné destiláty).

Další informace
Dětské postýlky jsou k dispozici a zahrnuty v ceně pobytu, pobyt domácích zvířat je povolen (bez příplatku) Pobytová taxa se platí na místě.

V ceně zahrnuto
- 7x ubytování s rozšířenou polopenzí
- 6-denní skipas pro 6 lyžařských oblastí v regionu Berchtesgaden + Rossfeld Panoramastraßen-Maut (denně je povoleno sjet pouze 1 lyžařskou oblast, skipas je platný po dobu pobytu kromě dne příjezdu a odjezdu).

Případné změny vyhrazeny.

Hotel Alpensport-Hotel Seimler - poloha

GPS koordináty pro navigace: 47.6432, 13.0214 (47°38'36'', 13°1'17'')