-

Ubytování Nesselwang, Bad Hindelang a Mittelberg

Ubytování Nesselwang - informace

Lyžařské středisko Nesselwang - fotografie

Nesselwang je lázeňským střediskem nacházejícím se uprostřed krásné horské krajiny, v regionu Ostallgaü. Leží v nadmořské výšce 867 metrů a žije zde asi 3519 stálých obyvatel. Můžete zde zažít perfektní dovolenou strávenou buď lyžováním a nebo odpočinkem. Ať už jste vášnivý turista nebo raději odpočíváte u jezera, Nesselwang má co nabídnout každému navštěvníkovi.

Lyžařské středisko Nesselwang - fotografie

Během zimních měsíců se městečko mění v lyžařský ráj s přístupem ke skiárelu Alpspitz Nesselwang, který lyžařům nabízí zhruba 16 km dobře udržovaných sjezdovek všech stupňů obtížnosti obsluhovaných 4 lanovkami a vleky. Funguje zde také velmi dobrý systém umělého zasněžování, takže se nemusíte obávat o nedostatek sněhu.

Lyžařské středisko Nesselwang - fotografie

Pokud raději běžkaříte, 40 km běžeckých stop je tu připraveno pro vás. Z dalších zimních aktivit v Nesselwangu jsou vyhledávané sáňkování, snowboarding, bruslení, jízda na saních se psím spřežením nebo zimní turistika.

Ubytování Nesselwang - kde se v okolí lyžuje?

Oberjoch - Bad Hindelang

Náhled skimapy areálu Oberjoch - Bad Hindelang

Na příznivce lyžování čekají ve skiarálu Oberjoch - Bad Hindelang v Bad Hindelangu a Mittelbergu, Německo dokonale upravené sjezdové tratě a moderní vysokokapacitní lanovky a vleky pro skvělé zážitky z Alp

Poloha lyžařského střediska Nesselwang

GPS koordináty pro navigace: 47.6221, 10.4995 (47°37'20'', 10°29'58'')