Hotel Diana, Siusi allo Sciliar / Seis am Schlern

Ubytování Hotel

Destinace Itálie

Oblast Val Gardena / Alpe di Siusi

Místo Siusi allo Sciliar / Seis am Schlern

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Diana

Hotel Hotel Diana

Útulný tříhvězdičkový hotel se nachází v centrální poloze střediska Seis am Schlern, na úpatí Seiserl Alm a jen cca 500 m od lanovky a lyžařského střediska. Ubytování budete ve vedlejší budově Diana, která je s hlavní budovou spojena podzemní chodbou. K vybavení útulného hotelu patří recepce, w-lan (za poplatek), bar, restaurace, světnička, místnost s TV, dětský koutek a lyžárna. Wellness zařízení nabízí parní lázeň, bylinnou saunu, finskou saunu a krytý bazén a je k dispozici zdarma. Na přání a za poplatek jsou vám k dispozici masáže a kosmetika, stejně jako solárium. Bezplatné parkoviště je zde také.

Pokoje
Komfortní pokoje jsou ve vedlejší budově a mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon, fén na vlasy, bezpečnostní schránku, lednici a balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá ze snídaně formou švédských stolů, odpoledního bufetu s moučníky (14.30-17.30 hodin) a z večerního menu o pěti chodech s možností výběru s předkrmy, dezerty, ovocem a sýry. Dětské menu lze zařídit na přání. Jednou týdně se pořádá grilování nebo tyrolský večer.