Hotel Dosses, Santa Cristina / St. Christina

Ubytování Hotel

Destinace Itálie

Oblast Val Gardena / Alpe di Siusi

Místo Santa Cristina / St. Christina

Vzdálenost k vleku 200 m

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Dosses

Hotel Dosses

Obecný popis objektu Dosses
Oblíbený hotel v údolí Val Gardena s výbornou kuchyní.

Poloha objektu Dosses
centrální, v nadmořské výšce 1460 m.

Vybavení objektu Dosses
hotelová hala s posezením. Kavárna, internetový koutek, knihovna a videotéka v jizbě Luis­-Trenker. Wi­-fi zdarma. Biliárd. Výtah. Uzavřená lyžárna s vysoušečem obuvi.

Ubytování v objektu Dosses
dvoulůžkové pokoje (A2A): vana nebo sprcha, bidet, WC, fén, sat. TV, trezor, minibar, sedací kout, wi­-fi, telefon. V každém pokoji taška s ručníky do sauny. Wellness obuv jako dárek. Župany k zapůjčení.

Stravování v objektu Dosses
polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, bufet s džusy a čaji. Večer výběr z menu se salátovým bufetem. 1 x týdně různé tematické gastronomické večery jako např. večer s tyrolskými specialitami – bufet se sýry, dezerty atd.

Možnosti sportu a dalších aktivit u objektu Dosses
aktivní program: v neděli informativní večer s horským průvodcem a lyžařským instruktorem. 2x týdně túry na sněžnicích s průvodcem. Denně lyžařské túry s průvodcem. Fitness, pohybový a relaxační program. 3x týdně (7:30–8:30 h.) protahovací cviky jako ranní rozcvička. 1x heliskiing v Marmolata s horským průvodcem alpské školy Catores (poplatek za let). 1x týdně freeride v oblasti Sellastock s horským průvodcem alpské školy Catores.

Doplňující informace k objektu Dosses
parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: cca 10 €/den (bez jídla). Rezervace nutná. Lázeňská taxa: platba na místě, od 14 let. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 23. 12. –1. 1. úterý/10 nocí, 4. 1. –4. 4. neděle/7 nocí.

Možnosti wellness a relaxace v objektu Dosses
wellness zóna Moonlight s finskou venkovní saunou, bylinnou parní saunou (po, st + pá peeling z krystalové solí), vířivkou, vyhřívanými lavicemi. Panoramatický venkovní bazén (vyhřívaný, 32 °C), relaxační zóna s lehátky. Fitness. Za poplatek: kosmetické centrum Sunshine (9:00–12:00 h., kromě neděle).

Služby pro ubytované v objektu Dosses zahrnuté v ceně ubytování
při min. pobytu 7 nocí v termínu 5. 12. –23. 12. wellness poukázka v hodnotě 50 €/pokoj (lze využít pouze do 16:00 h., nelze vyplatit v hotovosti), v termínu od 11. 1. –8. 2. a 28. 3. –6. 4. wellness poukázka v hodnotě 100 €/pokoj (lze využít pouze do 16:00 h., nelze vyplatit v hotovosti). Po celý den koutek zdravé výživy s ovocnými džusy, čajem a ovocem. Odpolední bufet se zákusky nebo snacky (15:30 – 17:30 h.).

Informace pro příznivce lyžování
Vlek/lanovka: cca 200 m, Ciampinoi a Gardenaronda Col Raiser/Seceda Skibus: kyvadlová doprava do St. Christina Lyžařská škola: cca 50 m Půjčovna lyží: cca 20 m Běžecká stopa: cca 200 m, Monte Pana Lyžárna: v hotelu

Hotel Dosses - poloha

GPS koordináty pro navigace: 46.559, 11.7278 (46°33'32'', 11°43'40'')