Hotel Skisafari Hotel & Garni Ludwigshof, Trodena / Truden

Ubytování Hotel

Destinace Itálie

Oblast Val di Fiemme / Obereggen

Místo Trodena / Truden

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Skisafari Hotel & Garni Ludwigshof

Hotel Skisafari Hotel & Garni Ludwigshof

Komfortní a láskyplně zařízení tříhvězdičkový hotel Garni Ludwigshof se nachází na sluncem zalitém svahu uprostřed Dolomit a v přírodním parku Trudner Horn. Idylické centrum střediska Truden se nachází ve vzdálenosti cca 200 m. Různá lyžařská střediska, která jsou v dostupnosti jen několika kilometrů, zaručují pestrou dovolenou. Ubytování nabízí pohodovou a příjemnou atmosféru a skládá se z hotelu Ludwigshof a vedlejší budovy Gardni Ludwig (ve vzdálenosti cca 200 m). K vybavení pěkného ubytování patří recepce, výtah, w-lan a internetový koutek (ve veřejných prostorách, jen v hlavní budově), restaurace v hlavní budově, jídelna na snídaně (v hlavní a vedlejší budově), bar a lyžárna. Ve vedlejší budově je k dispozici finská sauna, parní lázeň a vířivka (15.00-19.00 hodin, zdarma). Solárium je za poplatek. Parkoviště je zdarma u domu. V ceně je pro vás zahrnutá speciální nabídka - lyžařské safari. Organizovaná doprava vás šestkrát do týdně zaveze do lyžařských středisek Alpe Lusia-Bellamonte, Alta Badia-Gröden (Sella Ronda), Pampeago-Obereggen (Skicenter Latemar), San Pellegrino, Alpe Cermis a Skicenter Rosengarten (skipas pro jednotlivá lyžařská střediska je třeba zakoupit na místě). Denně vás bude doprovázet zkušený lyžařský guide (max. 8 osob, start 08.30 hodin, jízda zpět 16.00 hodin), která vám lyžařská střediska a jejich nejlepší sjezdovky ukáže. Podmínkou účasti jsou zkušenosti s lyžováním, nejedná se o lyžařský kurz s možností zlepšení, ale o skupinu zkušených sportovců. Všechny informace k dopravě a průběhu obdržíte během informačního večera s přípitkem v hotelu.

Pokoje
Pokoje jsou stylově zařízeny a mají sprchu s WC, satelitní TV, telefon, bezpečnostní schránku, fén na vlasy a balkon nebo lodžii. Ubytování je možné v hlavní i vedlejší budově.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů a z večeře s možností výběru a se salátem. Jednou týdně si pochutnáte na italských nudlích a slavnostním menu za svitu svíček. Silvestrovské menu o šesti chodech s hudbou je také již v ceně. Snídaně formou bufetu se podává v obou budovách, večeře v hotelu Ludwigshof.