Hotel Berghaus Friedrich August, Campitello di Fassa

Ubytování Hotel

Destinace Itálie

Oblast Val di Fassa / Fassatal

Místo Campitello di Fassa

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Berghaus Friedrich August

Hotel Berghaus Friedrich August

Obecný popis objektu Berghaus Friedrich August


Poloha objektu Berghaus Friedrich August
přímo u masivu Sella-Joch Langkofel. Wolkenstein cca 8 km.

Vybavení objektu Berghaus Friedrich August
tato horská chata je známa také jako prázdninová rezidence posledního saského krále Fridricha Augusta. Nabízí společenskou místnost, restauraci/pizzerii, barový servis a terasu na opalování. Hlavní a vedlejší budova (propojeny). 15 pokojů. WiFi v hlavní budově v ceně.

Ubytování v objektu Berghaus Friedrich August
vkusně zařízené pokoje v hlavní nebo vedlejší budově. Dvoulůžkové pokoje (A2A): ve vedlejší budově, sprcha a WC na patře. Jednolůžkové (B1A) a dvoulůžkové pokoje (B2A): v hlavní budově, se sprchou, WC a sat. TV. Junior suita (B2B): v hlavní budově, více prostornější než dvoulůžkové pokoje.

Stravování v objektu Berghaus Friedrich August
polopenze: snídaně formou bufetu, večeře menu se salátovým talířem. Vánoční a silvestrovské menu v ceně. Je zde nabízeno mnoho vlastních bio produktů (jako např. vajíčka, hovězí a vepřové maso, sýry atd).

Doplňující informace k objektu Berghaus Friedrich August
parkování: parkoviště na Sella Joch v ceně. Domácí zvíře: ne. Lázeňská taxa: platba na místě. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 27.12.-13.3. sobota/7 nocí. Upozornění: při příjezdu doporučujeme sněhové řetězy. S autem nelze zajet přímo až k objektu. Parkování zajištěno na Sella Joch, odtud zavoláte do objektu a budete spolu se zavazadly v době od 8-10 h a 16-19 h vyzvednuti rolbou nebo skútrem (jiné časy nejsou možné !). Do objektu nebudou převáženy žádné nápoje hostů (na baru, v jídelně a na terase smí být konzumovány pouze zde zakoupené potraviny a pití). Z bezpečnostních důvodů nesmí být v objektu používány přenosné vařiče.

Doplňující informace k objektu Berghaus Friedrich August
Vlek: přímo u objektu na Col Rodela Sjezdovka: sjezd do Wolkenstein a Canazei přímo od objektu Běžecká stopa: nástup cca 8 km Půjčovna lyží/lyžařská škola: cca 8 km

Hotel Berghaus Friedrich August - poloha

GPS koordináty pro navigace: 46.556, 11.7591 (46°33'22'', 11°45'33'')