Hotel Central, Moena

Ubytování Hotel

Destinace Itálie

Oblast Tre Valli

Místo Moena

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Central

Hotel Central

Hotel: Půvabný boutique hotel se nachází na hlavním náměstí Moena v bezprostřední blízkosti barů a obchodů. Dům s výraznou věží nabízí vytříbenou atmosféru a nádech romantiky elegantní.

Poloha: V entrum. Obchod s potravinami: 50 m Obchody: 50 m Letiště: 60 km lyžování Bolzano / zdvih: 2 km lyžařské Alpe Lusia (Příští zastávka): zdarma, 50 m barů a restaurací v okolí.

Vybavení: Recepce, Hlasování JHbohaté, hala / lobby, čítárna, úschovna lyží, výtah, parkování zdarma, garáž k dispozici - za poplatek, snídaňová místnost, jídelna, bar

Vždy sprcha / WC, vysoušeč vlasů, koupací plášť na hostování zdarma, některé s balkonem, mini bar, telefon, satelitní TV s programy Sky, přístup na internet za poplatek, trezor.

Fitness / Wellness: v ceně: finská sauna, bio sauna, parní lázeň, relaxační místnost s lehátky a čaj koutek, caldarium, chromový a aromaterapie, tropické sprchy a emocionálníSprchový kout. Děti starší než 16 let.

Stravování: v ceně: Snídaně formou bufetu.

Děti: dětská postýlka k dispozici na vyžádání.

Domácí zvířata: pouze malá domácí zvířata povolena pouze na vyžádání, € 8, - Kč za zvíře a den, bez jídla.

Jiné: Platební karty: MasterCard, Visa, Diners Club Bezbariérový přístup: ne Příjezd od 15.00 hodin, odjezd do 10,00 hodin. Chyby a změny jsou vyhrazeny. (strojový překlad)