Hotel Corona, San Vigilio di Marebbe / St. Vigil Enneberg

Ubytování Hotel

Destinace Itálie

Oblast Plan de Corones / Kronplatz

Místo San Vigilio di Marebbe / St. Vigil Enneberg

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Corona

Hotel Corona

Komfortní čtyřhvězdičkový hotel Corona se nachází v centru St. Vigilu, je vzdálen jen cca 50 m od sjezdovky a tím je možné se na lyžích dostat skoro až k hotelu. Nástup na nejbližší běžeckou stopu je asi 200 m od domu. K vybavení tohoto rodinného hotelu patří vstupní hala s recepcí, místnost s TV, světnička, Wi-Fi (za poplatek), internetový koutek (za poplatek), jídelní sál, restaurace, bar, kavárna, úschovna zavazadel, výtah, lyžárna, herna pro děti, dětské hřiště a terasa.

Kromě toho je vám zdarma k dispozici wellness zařízení „Kristallreich” s krytým bazénem (otevřeno od 7.00 do 19.00 hodin), saunový svět (otevřeno od 15.00 do 19.00 hodin) s finskou saunou, biosaunou, kabinkou s infračerveným zářením, parní lázní, relaxační místností, solnou jeskyní, Kneippovým šlapacím bazénem, zážitkovou sprchou, dětským brouzdálkem. Za poplatek máte možnost využít solárium, masáže, bylinnou lázeň nebo centrum krásy (otevřeno od 10.00 do 19.00 hodin). O vaše děti (od 3 let) může být postaráno od 15.00 do cca 22.00 hodin (v ceně). Využít můžete bezplatná parkovací místa u hotelu (dle dispozice). Za poplatek lze použít i garáž.

Pokoje
Útulné pokoje jsou vybaveny sprchou s WC, sedacím koutkem, satelitní TV, telefonem, bezpečnostní schránkou (v ceně), fénem, minibarem (za poplatek) a balkonem.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze PLUS se skládá z nápoje na přivítanou, snídaně formou švédských stolů, svačinky v podobě polévky a zákusku od 15.30 do 17.00 hodin (bez nápojů). K večeři je podáváno menu o čtyřech chodech dle výběru a je připraven salátový bufet. K tomu je dvakrát týdně pořádán tématický večer. Na přání je možné připravit bezlepková nebo vegetariánská jídla. Pro malé hosty je v nabídce dětské menu. O Vánocích je v ceně zahrnuta speciální večeře.