Hotel Taubers Bio Vitalhotel, Chienes / Kiens

Ubytování Hotel

Destinace Itálie

Oblast Plan de Corones / Kronplatz

Místo Chienes / Kiens

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Taubers Bio Vitalhotel

Hotel Taubers Bio Vitalhotel

Komfortní čtyřhvězdičkový ubytování Taubers Bio Vitalhotel se nachází na klidném místě, trochu mimo středisko Kiens. Na nejbližší zastávku skibusu, který vás zaveze do cca 11 km vzdáleného lyžařského střediska, se dostanete po cca 200 m. K možnostem nákupu v nedalekém středisku St. Sigmund je to cca 500 m a do Kiensu je to cca 2,5 km. S láskou vedený hotel má oficiální certifikát a klade velký důraz na trvale udržitelný rozvoj, což během vašeho pobytu zažijete na vlastní kůži. K vybavení moderního hotelu patří recepce, výtah, internetový koutek, společenská místnost, jídelna na snídaně, restaurace, bar a lyžárna.

Wellness zařízení je v ceně a nabízí vyhřívaný venkovní bazén s vnitřním vstupem, finskou saunu a parní lázeň, Kneippovo lázně, čaje a čerstvé ovoce, stejně jako prostornou relaxační místnost s otevřeným krbem a s panoramatickým výhledem do zahrady. Masáže, koupele a kosmetika jsou za poplatek. O pestrost se postará zábavný program s lyžařskými túrami a pěší turistikou (v ceně, dle informací na místě). Bezplatné parkoviště a parkovací garáž (za poplatek) jsou také k dispozici.

Pokoje
Komfortní a prostorné pokoje jsou z různých přírodních materiálů a mají koupelnu nebo sprchu s WC, telefon, fén na vlasy, bezpečnostní schránku a u většiny je i balkon. TV je za poplatek.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá ze snídaně formou švédských stolů, z krémové polévky v poledne (denně, kromě v den příjezdu) a z večerního menu o čtyřech nebo pěti chodech (hlavní jídlo s masem nebo pro vegetariány). Všechna jídla se chystají s regionálních bio produktů. Stravování bez laktózy a bezlepková strava je po předchozí domluvě možná.