Hotel Gisser, Chienes / Kiens

Ubytování Hotel

Destinace Itálie

Oblast Plan de Corones / Kronplatz

Místo Chienes / Kiens

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Gisser

Hotel Hotel Gisser

Útulně zařízený hotel Gisser se nachází v srdci údolí Pustertal, nedaleko Dolomitů a nabízí tak ideální výchozí bod pro mnoho aktivit. Centrum St. Sigmudu s možnostmi nákupu je vzdáleno okolo 1 km od hotelu. K lanovce Reischach/Kronplatz jsou asi 12 km a zastávku skibusu najdete přibližně 50 m od hotelu.

K vybavení hotelu patří vstupní prostor s recepcí, výtah, Wi-Fi (v ceně), místnost na snídaně, jídelní sál, bar, terasa, světnička, místnost s TV, čítárna a lyžárna. Využít můžete zdarma wellness zařízení s finskou saunou, biosaunou, sanáriem, kabinkou s infračerveným zářením a relaxační místností (otevírací doba dle vývěsky na místě a na vyžádání). Bezplatné parkoviště je také k dispozici.

Pokoje
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, bezpečnostní schránku (v ceně), fén na vlasy (po složení zálohy) a některé mají také balkon nebo terasu.

Stravování
V ceně je zahrnuta snídaně formou švédských stolů. V termínu od 26.12.2014 - 07.01.2015 obdržíte navíc večerní menu o třech chodech. Na Silvestra se podává slavnostní menu.