Hotel Ravelli, Mezzana

Ubytování Hotel

Destinace Itálie

Oblast Marilleva / Folgarida

Místo Mezzana

Vzdálenost k vleku 1 km

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Ravelli

Hotel Palace Hotel Ravelli - popis #1

Obecný popis objektu Palace Hotel Ravelli
Hotel má 60 pokojů. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří přístup k internetu, WiFi, restaurace, bar a dětská herna. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti.

Vybavení objektu Palace Hotel Ravelli
Hotel má 60 pokojů. Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. K vybavení patří přístup k internetu, WiFi, restaurace, bar a dětská herna. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti.

Vybavení objektu Palace Hotel Ravelli
Rodiny s dětmi se mohou ubytovat ve speciálních pokojích pro rodiny. K dispozici je také sejf. Všechny pokoje mají telefon a televizi. V koupelně je sprchový kout, vysoušeč vlasů a župan.

Možnosti sportu a dalších aktivit u objektu Palace Hotel Ravelli
Hotel má krytý bazén. Příjemné uvolnění slibuje vířivá vana, jež se nachází v blízkosti bazénu. K zábavním zařízením patří i miniklub.

Stravování v objektu Palace Hotel Ravelli
V hotelu jsou k dispozici tyto možnosti stravování: snídaně, večeře a polopenze. Připravit je možné také speciální jídla, například dětská menu.

Hotel Ravelli - popis #2

Poloha
Mezzana, centrum - 0 m, skiareál Marilleva / Folgarida - 1 km, skibus - 50 m

Vybavení objektu
recepce / velká lobby s pecí, restaurace, bar / 2x až 3x týdně piano bar, taverna, bohatá vinotéka (cca 170 druhů vína v cenách za láhev od 12 € až do 230 €), společenská místnost s TV sat. / bar, společenská místnost, sluneční terasa s lehátky, miniklub (od 3 do 14 let; v italském a anglickém jazyce), hlídací služba dětí*, uvítací přípitek, internet point* / wi-fi připojení k internetu, úschovna lyží a lyžařských bot, úschovna lyží u lanovky, výtah, veřejné parkování, garážová stání*, pračka* / možnost žehlení

* služby za příplatek

Vybavení pokojů
TV sat., telefon, fén, trezor, wi-fi připojení k internetu; u pokojů Elite též župany do wellness

Stravování


Sport a relaxace
bazén 80 m² s vířivkou až pro 6 osob, protiproudem a 2 umělými vodopády, venkovní vyhřívaný bazén, sauna#, biosauna#, pára#, horizontální solárium*, horské sluníčko*, 2x relaxační koutek# s lehátky, masáže*, lázeňské kúry*, kosmetické služby*, zdravotní kúry*, posilovna#, stolní fotbal*; služby označené # nemohou využívat děti do 14 let, děti do 14 let mohou využívat bazén jen od 8.00 do 18.30 hod.
* služby za příplatek

Hotel Ravelli - poloha

GPS koordináty pro navigace: 46.3159, 10.8034 (46°18'57'', 10°48'12'')