Hotel Grauer Bär, San Candido / Innichen

Ubytování Hotel

Destinace Itálie

Oblast Alta Pusteria / Hochpustertal

Místo San Candido / Innichen

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Grauer Bär

Hotel Hotel Grauer Bär

Komfortní čtyřhvězdičkový hotel Grauer Bär se nachází v centru Innichenu asi 300 m od lyžařského střediska Haunold. Lyžařské středisko Helm/Rotwand leží ve vzdálenosti cca 4 km. Zastávku skibusu najdete přibližně 100 m od domu. Hotel je vybaven recepcí, výtahem, společenskou místností, barem, místností na snídaně, restaurací, Wi-Fi a internetovým koutkem (v ceně), hernou pro děti a lyžárnou. K odpočinku vás zve panoramatická sauna, parní lázeň a relaxační místnost. Navíc obdržíte přístup i do veřejného aquaparku Acquafaun v Innichenu (vzdálen cca 5 minut pěší chůze). Také se můžete jedenkrát za týden zúčastnit ochutnávky vín v hotelovém vinném sklípku, kuchařského kursu s šéfkuchařem Mino, odpoledne se svařeným vínem u krbu nebo vedených výletů na sněžnicích (úterý nebo čtvrtek). Hlídání dětí je možné v termínech od 26.12.2014 do 06.01.2015 a od 07. do 14.03.2015 vždy od 17.00 do 22.00 hodin. Parkovací stání je zdarma u hotelu a za poplatek můžete využít i garáž.

Pokoje
Příjemně zařízené pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, koutkem na čtení, Wi-Fi (v ceně), satelitní TV, bezpečnostní schránkou (v ceně), minibarem (za poplatek) a fénem. Lze si také vypůjčit župan.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá z bohaté snídaně formou švédských stolů, kde si můžete vybrat z různých místních a bio produktů. Večeře jsou formou tématického bufetu. Na přání lze připravit i dětské menu nebo bezlepkové pokrmy. Za silvestrovské menu s párty je na místě účtován povinný poplatek.