Hotel Parkhotel Bellevue, Dobbiaco / Toblach

Ubytování Hotel

Destinace Itálie

Oblast Alta Pusteria / Hochpustertal

Místo Dobbiaco / Toblach

Vzdálenost k vleku neuvedena

Bazén

Sauna

Fitness

Internet

Možná strava ---

Ceny za dospělého od ---

Nejvyšší aktuální sleva ---
V tomto objektu momentálně není pro zadaná kriteria žádný pokoj volný.

Informace o hotelu Parkhotel Bellevue

Hotel Parkhotel Bellevue

Komfortní čtyřhvězdičkový Parkhotel Bellevue se nachází cca 1 km od centra. K lyžařskému středisku Rienz-Toblach je to cca 3 km a zastávka skibusu je přímo naproti domu. K vybavení rodinného hotelu patří recepce, salónek, výtah, jídelní sál, restaurace, bar, kavárna, místnost s TV, společenská místnost, světnička, zimní zahrada, internetový koutek (v ceně), Wi-Fi (za poplatek), vinárna a lyžárna. Dále je vám k dispozici krytý bazén (07.00 - 20.00 hodin) a wellness (15.30 - 20.00 hodin) s finskou saunou, bio saunou, tepidáriem a relaxační místností. Vše je vám k dispozici zdarma. Za poplatek si můžete dopřát masáže, kosmetiku nebo návštěvu solária. Terasa, bezplatné parkoviště a parkovací garáž jsou zde také.

Pokoje
Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, satelitní TV, telefon, rádio, fén na vlasy, bezpečnostní schránku (v ceně), Wi-Fi (za poplatek), sedací kout a u některých je i balkon.

Stravování
V ceně zahrnutá polopenze se skládá z vydatné snídaně formou švédských stolů a z večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru a se salátem, stejně jako se sýrovým bufetem. Během týdne se pořádají různé tematické bufety. Stravování pro vegetariány lze na přání připravit. Dětem se podává dětské menu. O Vánoce se podává slavnostní večeře, která je již zahrnutá v ceně.

Hotel Parkhotel Bellevue - poloha

GPS koordináty pro navigace: 46.7265, 12.2231 (46°43'35'', 12°13'23'')