Helvetia na Silvestra, do srpna 10 % sleva

Silvestrovský pobyt Rakousko, Ramsau am Dachstein v termínu 29.12.18 (so) – 2.1.19 (st) na 4 noci s polopenzí za 5.990,- (do konce srpna za 5.391,-).

Ubytování v soukromém objektu na okrajové části Ramsau. Přímo kolem objektu Helvetia vede komunikace, umožňující dostat se zkratkou k sjezdovkám na svazích Reiteralmu. Hosté s malými dětmi ocení blízkost dětských vleků. K dopravě na sjezdovky je možné využít skibus, jehož zastávka je vzdálena 150 metrů od objektu. Upravované běžecké stopy vedou v těsné blízkosti objektu. Bezplatné parkování přímo před domem.

Objekt patří k novějším a tomu odpovídá i vnitřní zařízení. Jsou v něm čtyři vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje se sprchou a WC. Z pokojů je výhled buď na lyžařské areály Reiteralm / Fageralm a Hochwurzen, nebo na panorama štítů masivu Dachstein. Do jednoho z pokojů je možné umístit přistýlku. Celý objekt je nekuřácký.

Polopenze. Snídaně rozšířená kontinentální, večeře servírovaná o třech chodech (polévka, hlavní jídlo, dezert, saláty). Stravu připravuje v penzionu Royer-Pois, vzdáleném necelých 200 m, český kuchař.
Nevýhoda docházení na stravu je vyvažována lepší úrovní ubytování a soukromím. Helvetia je vhodná pro menší skupinky nebo spřátelené rodiny.